Reklama

Wypadki

Więcej artykułów…

Śmiertelne potrącenie starszej kobiety na pasach w Raculi pod Zieloną Górą (zdjęcia)

W czwartek 27 listopada około godz. 16.00 na pasach przy ul. Głogowskiej w podzielonogórskiej Raculi doszło do śmiertelnego potrącenia starszej kobiety. Szła o lasce po pasach.

Więcej…

Dwie ciężarówki zderzyły się na S3 pod Zieloną Górą. Z jednej oderwała się kabina (zdjęcia)

We wtorek 25 listopada kierowca cysterny do przewozu azotu jadącej w kierunku Nowej Soli z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn uderzył w prawidłowo jadącą ciężarówką wiozącą tłuczeń. Z cysterny oderwała się kabina. Kierowca został przewieziony do szpitala. Ciężarówka z tłuczniem wywróciła się.

Więcej…

Wypadek koło Połupina. Honda wpadła do rowu. Dwie osoby ranne

We wtorek 25 listopada honda wypadła z drogi i wpadła do rowu. Dwóch pasażerów zostało przewiezionych do szpitala.

Więcej…

Śmiertelny wypadek pod Wityniem. Zginęła kobieta

 

 

 

 

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek 24 listopada około godz. 23.00 na drodze krajowej nr 92 w okolicach Witynia w powiecie świebodzińskim.

Więcej…

Groźny wypadek na „Trasie śmierci”. Naczepa tira staranowała skodę (zdjęcia)

Kierowca skody octavia jechał prawidłowo w kierunku Zielonej Góry. Na zakręcie, jadący za szybko kierowca ciężarówki uderzył w skodę przyczepą taranując auto. Kierowcę skody z rozbitego auta uwalniali strażacy.

Więcej…

Wypadek koło Pałcka. Audi uderzyło w drzewo

 

 

 

 

W piątek, 21 listopada późnym wieczorem, kierowca audi na zakręcie nie opanował samochodu, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Więcej…

Wypadek na „Trasie śmierci”. Audi zepchnęło busa z drogi. Dwie osoby ranne (wideo, zdjęcia)

Do wypadku doszło w czwartek 20 listopada około godz. 10.00 na „Trasie śmierci” pod Zieloną Górą. Rozpędzone audi uderzyło w busa  i zepchnęło go z drogi. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Więcej…

Potrącenie kobiety na pasach w Zielonej Górze. Ranna trafiła do szpitala (zdjęcia)

Do potrącenia doszło we wtorek 18 listopada około godz. 20.00 na pasach przy ul. Sulechowskiej. Potrącona kobieta została przewieziona do szpitala.

Więcej…

Śmiertelny wypadek na A2 koło miejscowości Stok. Zginęła jedna osoba (nowe informacje)

 

 

 

 

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek około godz. 21.30 na autostradzie A2 na wysokości miejscowości Stok w powiecie świebodzińskim. Zderzyły się trzy samochody. Zginęła jedna osoba.

Więcej…

Tragiczny wypadek w Rudnej. Kierowca bmw uderzył w dom. Zmarł w szpitalu

Do wypadku doszło w niedzielę 16 listopada około godz. 23.00. Rozpędzone bmw uderzyło w dom w miejscowości Rudna w powiecie sulęcińskim. Kierujący zmarł w szpitalu.

Więcej…

Tragiczny wypadek pod Kolskiem. Zginęła rowerzystka

 

 

 

 

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 15 listopada około godz. 19.00. Rowerzystka została potrącona przez kierującego renault 19. Zginęła na miejscu.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Trzeci dzień poszukiwań zaginionego Artura Gandurskiego

Sulęcińska policja prowadzi poszukiwania zaginionego Artura Gandurskiego, który 1 listopada oddalił się ze szpitala w Torzymiu.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama