Reklama

Wypadki

Więcej artykułów…

Makabryczny wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Zginęły dwie osoby, dwie są w ciężkim stanie (ZDJĘCIA)

Do makabrycznego wypadku doszło w niedzielę 7 lutego po godz. 19.00. Z S3 pod Zieloną Górą wyleciał mercedes na dolnośląskich numerach rejestracyjnych i prawdopodobnie koziołkował ponad 100 metrów. Wcześniej uderzył w citroena. Zginęło dwóch mężczyzn z mercedesa. Dwie kobiety są w ciężkim stanie. Zostały przewiezione do szpitala. W szpitalu są też dwie osoby z citroena.

Więcej…

Wypadek na rondzie w Gorzowie. Dwie osoby ranne

Do wypadku doszło w niedzielę 7 lutego na rondzie Wyszyńskiego. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Więcej…

Wypadek w Zielonej Górze. Bus piekarni staranował suzuki. Jedna osoba ranna (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło w sobotę 6 lutego nad ranem na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Zacisze i Wyszyńskiego. Bus staranował suzuki. Jedna osobą została przewieziona do szpitala.

Więcej…

Potrącenie pracownika wywożącego śmieci w Wilkanowie (ZDJĘCIA)

Do potrącenie doszło w piątek 5 lutego w Wilkanowie pod Zieloną Górą. Pracownik firmy wywożącej śmieci wszedł prosto pod jadącego seata. Ranny trafił do szpitala.

Więcej…

Śmiertelny wypadek koło Sławy. Bus rozjechał rowerzystkę

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek 4 lutego około godz. 23.00 na odcinku ze Sławy do Starego Strącza (woj. lubuskie). Pod kołami busa mitsubishi zginęła 39-letnia rowerzystka.

Więcej…

Wypadek w Zielonej Górze. Ranne dwie osoby (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło w czwartek 4 lutego wieczorem na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Strzeleckiej. Zderzyły się nissan i volkswagen. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Więcej…

Tragedia na torach w Witnicy. Pod kołami pociągu zginął mężczyzna

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek 4 lutego na torach w Witnicy. Ruch pociągów na trasie został wstrzymany do odwołania.

Więcej…

Tir cysterna z gazem zmiażdżył busa. Jedna osoba w ciężkim stanie. Jest zagrożenie wybuchu gazu (ZDJĘCIA, NOWE INFORMACJE)

Do wypadku doszło w czwartek 4 lutego na drodze krajowej nr 22 koło Lubniewic w powiecie sulęcińskim. Tir cysterna z gazem zmiażdżył busa firmy kurierskiej. Kierowca busa jest w ciężkim stanie. Cysterna z gazem grozi wybuchem. Teren został zamknięty.

Więcej…

Policjantka potrącona podczas akcji „Trzeźwy kierowca” w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

Policjantka z zielonogórskiej drogówki została odwieziona do szpitala karetką pogotowia ratunkowego. Potrąciła ją kierująca fordem fiestą.

Więcej…

Śmiertelne potrącenie pod Świebodzinem. Dwa auta przejechały mężczyznę

 

 

 

 

 

 

Do tragicznego wypadku doszło w środę, 3 lutego, po godz. 18.00. Na obwodnicy Świebodzina zginął 75-letni mężczyzna.

Więcej…

Funkcjonariusz ITD potrącony przez kolegę z patrolu w czasie interwencji

Do potrącenia doszło w środę, 3 lutego,  na drodze krajowej nr 27 na wysokości Dąbrowca w powiecie żarskim. Funkcjonariusz ITD potrącił swojego kolegę w czasie interwencji. Ranny mężczyzna trafił do szpitala.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginęła Alina Szymczak z Trzebiela. Poszukiwania trwają

W niedzielę 31 stycznia żarscy policjanci ze strażą pożarną, przewodnikami z psami tropiącymi i mieszkańcami poszukiwali mieszkanki Trzebiela. Przeczesano okoliczne lasy. Po 51-letniej Alinie Szymczak nie ma śladu.

Więcej …

Listy gończe

Niebezpieczny morderca uciekł ze szpitala psychiatrycznego w Międzyrzeczu (ZDJĘCIA UCIEKINIERA)

Policjanci z Międzyrzecza poszukują niebezpiecznego przestępcy  Piotra Korcala, który uciekł z zamkniętego oddziału Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama