Reklama

Wypadki

Więcej artykułów…

Wypadek w Sulechowie. Ranne są dzieci (zdjęcia)

Do zderzenia renault i hyundaia doszło w sobotę po godz. 14.00 na ul. Armii Krajowej w Sulechowie. Do szpitala przewieziono dwoje dzieci.

Więcej…

Toyota koziołkowała pod Wilkanowem. Kierująca miała wielkie szczęście (zdjęcia)

Kobieta kierująca toyotą corollą, która wypadła z drogi koziołkowała i uderzyła w drzewa, może mówić o wielkim szczęściu. Mimo, że auto zostało rozbite jej nic się nie stało.

Więcej…

Wypadek w Ochli. Suzuki wjechało pod busa (zdjęcia)

W piątek kierowca suzuki wjechał prosto pod busa. Bus po zderzeniu z suzuki wypadł z drogi i uszkodził płot posesji w Ochli. Kierowca suzuki został przewieziony do szpitala.

Więcej…

10-latek wbiegł pod samochód nauki jazdy w Babimoście

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło we wtorek. Potrącony chłopiec został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze. Doznał urazu głowy.

Więcej…

Samochód bmw wjechał pod pociąg w Nowej Soli. Jedna osoba nie żyje (zdjęcia)

Do tragicznego wypadku doszło w piątek po godz. 11.00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Poprzecznej. Kierowca bmw wjechał pod pociąg. Zginęła jedna osoba.

Więcej…

Tragiczny wypadek pod Sulechowem. Zginęły dwie osoby (zdjęcia)

W piątek około godz. 4.15 na krajowej „trójce” koło Sulechowa doszło do tragicznego wypadku. Czołowo zderzyły się audi i renault laguna. Zginęły dwie osoby. To kierowcy obu samochodów.

Więcej…

Wypadek na trasie koło miejscowości Długie. Jedna osoba jest ranna

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 17.00. Na drodze koło miejscowości Długie w powiecie żagańskim zderzyły się dwa samochody osobowe.

Więcej…

Zderzenie karetki i osobówki w Skwierzynie

 

 

 

 

 

Do zderzenia karetki z oplem vectra doszło we wtorek około godz. 18.00 na ul. Jagiełły w Skwierzynie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Więcej…

Samochód wjechał pod pociąg w Bogdańcu

 

 

 

 

We wtorek około godz. 10.00 samochód osobowy wjechał pod pociąg w miejscowości Bogdaniec w powiecie gorzowskim. Jedna osoba jest poszkodowana.

Więcej…

Wypadek koło Żagania. Ciężko ranny motocyklista trafił do szpitala

 

 

 

 

 

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną wypadku drogowego, w którym land rover zderzył się z motocyklem. Motocyklista trafił do szpitala. Ma poważne obrażenia.

Więcej…

Motocyklista potrącił dwoje dzieci na pasach w Chlastawie (zdjęcia)

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 14.40 w Chlastawie w gminie Zbąszynek. Motocyklista potrącił dwoje dzieci prawidłowo przechodzących z matką przez pasy.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginęła Karolina Gajewska z Sulęcina

Sulęcińska policja szuka zaginionej Karoliny Gajewskiej, mieszkanki Sulęcina. Wyszła z domu 27 lutego i do dziś nie ma po niej śladu.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama