Reklama

Wypadki

Więcej artykułów…

Pijany sprawca śmiertelnego wypadku pod Zawadą to strażak oficer (zdjęcia)

Jak oficjalnie informuje st. kpt. Ryszard Gura, rzecznik zielonogórskiej straży pożarnej, kierowcą mercedesa był funkcjonariusz, oficer zielonogórskiej straży pożarnej. To sprawca śmiertelnego wypadku, do którego doszło w Wielką Sobotę na trasie Zawada-Jany. Był pijany. Zginął motocyklista.

Więcej…

Wypadek w Sulechowie. Ranne są dzieci (zdjęcia)

Do zderzenia renault i hyundaia doszło w sobotę po godz. 14.00 na ul. Armii Krajowej w Sulechowie. Do szpitala przewieziono dwoje dzieci.

Więcej…

Toyota koziołkowała pod Wilkanowem. Kierująca miała wielkie szczęście (zdjęcia)

Kobieta kierująca toyotą corollą, która wypadła z drogi koziołkowała i uderzyła w drzewa, może mówić o wielkim szczęściu. Mimo, że auto zostało rozbite jej nic się nie stało.

Więcej…

Wypadek w Ochli. Suzuki wjechało pod busa (zdjęcia)

W piątek kierowca suzuki wjechał prosto pod busa. Bus po zderzeniu z suzuki wypadł z drogi i uszkodził płot posesji w Ochli. Kierowca suzuki został przewieziony do szpitala.

Więcej…

10-latek wbiegł pod samochód nauki jazdy w Babimoście

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło we wtorek. Potrącony chłopiec został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze. Doznał urazu głowy.

Więcej…

Samochód bmw wjechał pod pociąg w Nowej Soli. Jedna osoba nie żyje (zdjęcia)

Do tragicznego wypadku doszło w piątek po godz. 11.00 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym przy ul. Poprzecznej. Kierowca bmw wjechał pod pociąg. Zginęła jedna osoba.

Więcej…

Tragiczny wypadek pod Sulechowem. Zginęły dwie osoby (zdjęcia)

W piątek około godz. 4.15 na krajowej „trójce” koło Sulechowa doszło do tragicznego wypadku. Czołowo zderzyły się audi i renault laguna. Zginęły dwie osoby. To kierowcy obu samochodów.

Więcej…

Wypadek na trasie koło miejscowości Długie. Jedna osoba jest ranna

 

 

 

 

Do zdarzenia doszło w środę około godz. 17.00. Na drodze koło miejscowości Długie w powiecie żagańskim zderzyły się dwa samochody osobowe.

Więcej…

Zderzenie karetki i osobówki w Skwierzynie

 

 

 

 

 

Do zderzenia karetki z oplem vectra doszło we wtorek około godz. 18.00 na ul. Jagiełły w Skwierzynie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Więcej…

Samochód wjechał pod pociąg w Bogdańcu

 

 

 

 

We wtorek około godz. 10.00 samochód osobowy wjechał pod pociąg w miejscowości Bogdaniec w powiecie gorzowskim. Jedna osoba jest poszkodowana.

Więcej…

Wypadek koło Żagania. Ciężko ranny motocyklista trafił do szpitala

 

 

 

 

 

Nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu było prawdopodobną przyczyną wypadku drogowego, w którym land rover zderzył się z motocyklem. Motocyklista trafił do szpitala. Ma poważne obrażenia.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginęła Karolina Gajewska z Sulęcina

Sulęcińska policja szuka zaginionej Karoliny Gajewskiej, mieszkanki Sulęcina. Wyszła z domu 27 lutego i do dziś nie ma po niej śladu.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama