Reklama

Wypadki

Więcej artykułów…

Wypadek koło Krosna Odrzańskiego. 19-latek walczy o życie

Około północy nocą z czwartku na piątek 19-latek prowadzący renault lagunę zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jest w ciężkim stanie w szpitalu.

Więcej…

Wypadek pod Nowogrodem Bobrzańskim. Kobieta trafiła do szpitala

W piątek rano audi prowadzone przez kobietę wpadło w poślizg i wyleciało z drogi pod Nowogrodem Bobrzańskim. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Więcej…

Poważny wypadek w Łęknicy i kraksy na „trasie śmierci” oraz pod Zieloną Górą

 

 

 

W czwartek na trasie w Łęknicy zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba jest ranna. Na „trasie śmierci” z drogi wypadła osobówka prowadzona przez kobietę. Dwa auta zderzyły się na „trójce” pod Zieloną Górą.

Więcej…

Na „Trasie śmierci” koziołkowało bmw. Kierująca trafiła do szpitala

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na „Trasie śmierci” koło baru Ania. Z drogi wypadło bmw. Kierująca została przewieziona do szpitala. Samochód ma spękane opony.

Więcej…

Wypadek pod Trzebiechowem. Audi uderzyło w drzewo. Małżeństwo w szpitalu

W niedzielę około godz. 1.30 audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala.

Więcej…

Groźny wypadek motocyklisty w Borowcu. Dwie osoby są ranne

 

 

 

 

W sobotę po godz. 21.00 motocyklista z pasażerem uderzył w słup linii energetycznej w Borowcu koło Nowej Soli. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Więcej…

Potrącenie dziecka w Kożuchowie

Potrącony w sobotę o godz. 11.30 chłopiec został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze. Nowosolska policja ustala przyczyny zdarzenia.

Więcej…

Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze

 

 

 

 

 

W sobotę na ul. Sikorskiego kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Więcej…

Tragiczny wypadek koło Rzepina. Zderzenie tira z osobówką. Dwie osoby nie żyją (nowe informacje)

 

 

 

 

Do tragedii doszło we wtorek na autostradzie A2 koło Rzepina. Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Dwie osoby z auta osobowego zginęły w wypadku.

Więcej…

Śmiertelny wypadek w Żaganiu. Zginął motocyklista

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że motocyklista zderzył się czołowo z fordem, który wyprzedzał inne pojazdy. 31-latek zginął na miejscu, pasażer trafił do szpitala.

Więcej…

Wypadek na „trójce” pod Zieloną Górą. Jedno z aut dachowało

 

 

 

 

 

W sobotę nocą na krajowej „trójce” pod Zieloną Górą zderzyły się dwa samochody. Jedno z aut dachowało. Dwoje dzieci trafiło do karetki pogotowia.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginęła Teresa Piątek

Policja prowadzi poszukiwania zaginionej Teresy Piątek. Kobieta 23 czerwca w godz. 0:00-6:00 wyszła z domu syna i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama