Reklama

Wypadki

Więcej artykułów…

Wypadek pod Bytnica. Kierowca trafił do szpitala

 

 

 

 

 

W środę ford focus wypadł z drogi, ściął jedno drzewo i zatrzymał się na drugim. Ranny kierowca został przewieziony do szpitala.

Więcej…

Groźny wypadek pod Krosnem Odrzańskim. Cztery osoby są ranne

 

 

 

 

 

Do kraksy doszło w niedzielę na drodze powiatowej między Osiecznicą a Krosnem Odrzańskim. Samochód osobowy uderzył w skarpę i koziołkował. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Więcej…

Śmiertelny wypadek na quadzie. Zginął mężczyzna

 

 

 

 

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę w lesie koło miejscowości Nowe Drzewce w powiecie wschowskim. Na miejscu jest policja.

Więcej…

Wypadek koło Krosna Odrzańskiego. 19-latek walczy o życie

Około północy nocą z czwartku na piątek 19-latek prowadzący renault lagunę zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Jest w ciężkim stanie w szpitalu.

Więcej…

Wypadek pod Nowogrodem Bobrzańskim. Kobieta trafiła do szpitala

W piątek rano audi prowadzone przez kobietę wpadło w poślizg i wyleciało z drogi pod Nowogrodem Bobrzańskim. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Więcej…

Poważny wypadek w Łęknicy i kraksy na „trasie śmierci” oraz pod Zieloną Górą

 

 

 

W czwartek na trasie w Łęknicy zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba jest ranna. Na „trasie śmierci” z drogi wypadła osobówka prowadzona przez kobietę. Dwa auta zderzyły się na „trójce” pod Zieloną Górą.

Więcej…

Na „Trasie śmierci” koziołkowało bmw. Kierująca trafiła do szpitala

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na „Trasie śmierci” koło baru Ania. Z drogi wypadło bmw. Kierująca została przewieziona do szpitala. Samochód ma spękane opony.

Więcej…

Wypadek pod Trzebiechowem. Audi uderzyło w drzewo. Małżeństwo w szpitalu

W niedzielę około godz. 1.30 audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Kobieta i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala.

Więcej…

Groźny wypadek motocyklisty w Borowcu. Dwie osoby są ranne

 

 

 

 

W sobotę po godz. 21.00 motocyklista z pasażerem uderzył w słup linii energetycznej w Borowcu koło Nowej Soli. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Więcej…

Potrącenie dziecka w Kożuchowie

Potrącony w sobotę o godz. 11.30 chłopiec został przewieziony do szpitala w Zielonej Górze. Nowosolska policja ustala przyczyny zdarzenia.

Więcej…

Potrącenie rowerzysty w Zielonej Górze

 

 

 

 

 

W sobotę na ul. Sikorskiego kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę. Ranny mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Więcej…

Reklama
Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Zaginęła Teresa Piątek

Policja prowadzi poszukiwania zaginionej Teresy Piątek. Kobieta 23 czerwca w godz. 0:00-6:00 wyszła z domu syna i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama
Reklama