Reklama

Wypadki

Więcej artykułów…

Wypadek pod Nową Solą. Ranna jedna osoba (ZDJĘCIA)

Do wypadku doszło w czwartek 8 października na trasie z Nowej Soli do Przyborowa. Volkswagen sharan wyleciał z drogi i uderzył w drzewo. Samochód został bardzo mocno rozbity.

Więcej…

Kierowca toyoty zasnął, zjechał z drogi i uderzył w drzewo koło Zielonej Góry

Kierowca toyoty w czwartek 8 października zjeżdżał z trasy S3 do Zielonej Góry od strony Raculi. Wyleciał z drogi i uderzył w drzewo.

Więcej…

Kierowca renault potrącił ogromnego jelenia. Trafił do szpitala

Do zdarzenia doszło w czwartek 8 października na trasie z Jeleniowa do Ochli pod Zieloną Górą. Przed jadące renault laguna wszedł ogromny jeleń.

Więcej…

Zmarł kierowca opla, który wjechał w barierki koło pizzerii w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

W szpitalu zmarł 62-letni kierowca opla, który w poniedziałek 5 października rozbił dwa auta i uderzył w barierki przy pizzerii.

Więcej…

Wypadek w Zielonej Górze. Kierująca fiatem wjechała pod ciężarówkę (ZDJĘCIA)

Do zdarzenia doszło w środę 7 października na ul. Dekoracyjnej przy wyjeździe z ul. Elektronowej. Kierująca fiatem wjechała prosto pod ciężarówkę. Młoda kobieta została przewieziona do szpitala.

Więcej…

Kierowca opla uderzył w dwa auta i wleciał na barierki przy pizzerii w Zielonej Górze (WIDEO, ZDJĘCIA)

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 5 października na ul. Kraljevskiej. 62-latek kierujący oplem astrą uderzył w mercedesa, volkswagena busa i wpadł na barierki przy wejściu do pizzerii. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Więcej…

Bus z przesyłkami poczty rozbił się koło Ośna Lubuskiego

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 5 października na drodze wojewódzkiej nr 134 koło Ośna Lubuskiego.

Więcej…

Opel wypadł z drogi na ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Sprawca kraksy uciekł

Do zdarzenia doszło w czwartek 1 października. Kierowcy opla, który wyleciał z drogi, nic się nie stało. Sprawca uciekł.

Więcej…

Wjechała peugeotem pod szynobus w Żaganiu. Nic się jej nie stało

O wielkim szczęściu może mówić 55-latka kierująca peugeotem. Wjechała pod szynobus na przejeździe kolejowym w Żaganiu i nic się jej nie stało. Cało z kraksy wyszła również pasażerka auta. Kierująca straciła prawo jazdy.

Więcej…

Dwa karambole na A2, na wysokości Lubrzy i koło Trzciela. Zderzyło się osiem aut

Do zderzenia pięciu samochodów doszło w środę 23 września na pasie ruchu w kierunku Poznania. Na autostradzie A2 są utrudnienia, droga jest zablokowana. Wcześniej na A2 na wysokości Lubrzy zderzyły trzy samochody osobowe.

Więcej…

Śmiertelny wypadek pod Santokiem. Zginęła 45-latka

 

 

 

 

 

Do tragedii doszło w sobotę 19 września wieczorem na trasie Santok-Stare Polichno. W wypadku motocyklowym zginęła 45-letnia pasażerka.

Więcej…

Reklama

Szukaj

Zalogujforum

Zaginieni

Znaleziono ciało zaginionej Barbary Olszewskiej z Gubina

Ciało zaginionej Barbary Olszewskiej zostało wyłowione w piątek 9 stycznia ze zbiornika wodnego przy elektrowni wodnej w Gubinie.

Więcej …

Listy gończe

Portrety pamięciowe podejrzanych o zabójstwo w Mławie

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Mławie wykonuje czynności w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Mławie w sprawie zabójstwa mężczyzny w dniu 21 lipca b.r. w Mławie przy ul Żwirki.

Więcej …

Ostatnie posty

Brak postów do publikacji.

Reklama