Do zdarzenia doszło we wtorek ,13 lutego, na rondzie PCK. Kierujący potrącił rowerzystę. Nie zatrzymał się tylko uciekł. Na miejsce została wezwana policja.

Jak ustalił portal poscigi.pl, rowerzysta jechał prawidłowo.Został potrącony na rondzie PCK. Kierujący hondą nie zatrzymał się. Nie sprawdził czy potrąconemu potrzebna jest pomoc. Kierowca hondy uciekł z miejsca zdarzenia.

Na rondo PCK została wezwana policja. Patrol drogówki dojechał bardzo szybko. Kierowca hondy nie uniknie odpowiedzialności. Świadkowie zapamiętali numery rejestracyjne hondy. - Dotarcie do kierującego, który uciekł z miejsca zdarzenia, jest kwestią czasu – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na szczęście rowerzysta doznał tylko potłuczeń po upadku. Policja skieruje wobec kierującego hondą wniosek o ukaranie do sądu.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…