Do tragedii doszło w poniedziałek, 5 lutego. W wypadku na drodze krajowej nr 22 między Strzelcami Krajeńskimi a Dobiegniewem zginęła 21-letnia kobieta, mieszkanka powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Jej auto wypadło z drogi i uderzyło bokiem w drzewo.

Zderzenie volkswagena z drzewem było tak silne, że z auta wypadł silnik.  21-latka została bardz ciężko ranna. - Pomimo błyskawicznej reakcji służb, w tym interwencji śmigłowca medycznego, 21-latka zmarła kilka godzin po wypadku – mówi sierż. szt.Tomasz Bartos, rzecznik strzeleckiej policji.

Droga K-22 pomiędzy miejscowościami Strzelce Krajeńskie i Dobiegniew była przez kilka godzin zablokowana. Dokładne okoliczności, przebieg oraz dlaczego doszło do tej tragedii wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

- Wystarczy mały błąd, chwila nieuwagi lub roztargnienia, aby jazda samochodem zakończyła się tragedią. Trudne, zimowe warunki również nie poprawiają bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że rozsądek, pełna koncentracja i przestrzeganie przepisów, to podstawy, które wpływają na poziom bezpieczeństwa na drodze – mówi sierż. szt. Bartos.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…