Do zdarzenia doszło w czwartek 11 stycznia na „trasie śmierci” na zjeździe w kierunku Wilkanowa. Kierwoca wpadł w poślizg i zjechał z drogi.

Wszystko wydarzyło się około godz. 9.00. Kierujący roverem jechał ze Świdnicy w kierunku Zielonej Góry. Skręcając z „trasy śmierci” do Wilkanowa wpadł w poślizg i stracił panowanie nad kierownicą. Rover wypadł z drogi i zawisł nad skarpą. Kierowca miał szczeście. W tym miejscu przy drodze jest głęboki rów.

Na miejscu jest już pomoc drogowa. Na czas wyciągania auta zostanie zamknięty zjazd do Wilkanowa.

Zakręt jest miejscem częstych tego typu zdarzeń. Szczególnie kiedy pada deszcz lub droga jest mokra po opadach. To miejsce, w którym trzeba koniecznie zdjąć nogę z gazu i zakręt pokonywać znacznie wolnej.

Zdjęcie z miejsca zdarzenia dostaliśmy od naszego Czytelnika.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…