Do groźnego wypadku doszło w czwartek, 14 grudnia, w Gubinie. Zderzyły się ciężarówka z osobówką. Ofiary wypadku wycinali strażacy. Droga w miejscu wypadku jest zamknięta dla ruchu.

Do poważnego wypadku doszło na dojeździe do ul. Kresowej. – Wiemy, że zderzył się samochód osobowy z ciężarowym – mówi ast. szt. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim. O godz. 13.10 na miejscu trwała akcja ratunkowa. – Strażacy wycinali osobę z rozbitego samochodu osobowego – mówi asp. szt. Kulka.

W osobowym nissanie, który zderzył się z volkswagenem T4 jechały dwie osoby. Obe trafiły do szpitala. Nie ma jeszcze dokładnych informacji o tym, jakich doznały obrażeń.  Udało nam sie ustalić, że jedna z osób uczestniczących w wypadku, kobieta, doznała złamania nogi.

Na miejscu wypadku pracują policjanci. Droga wojewódzka nr 138 na dojeździe do ulicy Kresowej jest zamknięta dla ruchu. Policja wyznaczyła objazd przez miejscowość Bierzyce.

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…