Do zdarzenia doszło w czwartek, 7 grudnia, na Trasie Północnej, na pasach prowadzących do miasta. Na miejsce przyjechała zielonogórska policja.

 Kierujący renault jechał prawym pasem ruchu. Na lewym pasie jechała skoda.- Kierujący renault zmieniając pas ruchu zajechał drogę skodzie – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Doszło do zderzenia. Na miejsce przyjechała zielonogórska drogówka. Na szczęście nikomu nic się nie stało. To kolizja. – Kierowca renault został ukarany mandatem w wysokości 450 zł – mówi podinsp. Stanisławska. Dostał również sześć punktów karnych za spowodowanie kolizji.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…