Do wypadku doszło we wtorek, 5 grudnia, po godz. 16.00 na odcinku S3 koło Sulechowa. Zderzyły się dwa samochody. Cztery osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło na odcinku za mostem nad Odrą w kierunku Sulechowa. Zderzyły się dwa samochody osobowe. – Cztery osoby zostały przewiezione do szpitala – mówi nadkom. Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki.

Jeden pas ruchu na S3 jest zablokowany. Na miejscu są policjanci z zielonogórskiej drogówki.

Godz. 17.40 Na S3 zderzyły się fiat punto i renault. – Kierujący fiatem uderzył  w tył hamującego renault – mówi nadkom.Tomasz Szuda, naczelnik zielonogórskiej drogówki. Zablokowany jest lewy pad ruchu w kierunku Sulechowa. Za chwilę policjanci zablokują jednak drogę całkowicie na czas wykonywania czynności związanych z dokumentacją wypadku. – Zostaną wyznaczone objazdy – mówi nadkom. Szuda.

Ranne osoby to obaj kierowcy i pasażerowie smaochodów. 

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…