Do pożaru przychodni przy ul. Langiewicza doszło w czwartek, 28 grudnia, z samego rana. Na miejsce pojechały wozy straży pożarnej. Dym wydobywał z pomieszczenia na piętrze.

Dym wydobywający się z pomieszczenia Lubuskiego Centrum Laryngologii zauważono nad ranem. Gęsty dym wydobywał się z jednego z pomieszczeń na piętrze przychodni. Straż pożarna na miejscu pojawiła się bardzo szybko. W akcji wykorzystano podnośnik. Strażacy z wężami weszli do przychodni również przez główne drzwi.

Sytuacja wyglądała na bardzo niebezpieczną. – Faktycznie było bardzo duże zadymienie – mówi mł. bryg. Ryszard Gura, rzecznik zielonogórskich strażaków. Po chwili okazało się, że przyczyną pożaru był świąteczny stroik. – Najprawdopodobniej doszło do zapalenia się stroika w jednym z pokoi – mówi mł. bryg. Gura. Strażacy zgasili stroik i oddymili pomieszczenia przychodni.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…