Strażacy ochotnicy z Radnicy i ich kolega uznani winnymi uszkodzenia wzroku Markowi Cebuli, burmistrza Krosna Odrzańskiego. Usłyszeli wyroki po pół roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata. Ich kolega karę czterech miesięcy więzienia, też w zawieszeniu. Muszą zapłacić M. Cebuli odszkodowanie. Strony nie będą odwoływać się od decyzji sądu.

Czytaj więcej...

 

Młodzi ludzie, Daniel S. i Krystian W., bez żadnego powodu śmiertelnie skatowali Darka. Swoją ofiarę kopali i bili pięściami. Śmiali się z umierającego człowieka. Zdjęli spodnie i robili zdjęcia zabrudzeń od odchodów. Na miejsce przyjechali Adrian G. i Michał Sz. Jeden z oskarżonych jest niepoczytalny. Tak wynika z opinii biegłego. Sąd przesłucha wydających opinię.

Czytaj więcej...

 

Czesław został zatłuczony motem ciesielskim zaraz po tym jak tylko wziął z banku sporą pożyczkę gotówkową. Zmasakrował go kolega Mirosław S. Oskarżony o morderstwo mężczyzna w czwartek, 1 lutego, przed sądem wszystko zrzucił na padaczkę. Kłamał podczas zeznań, bo jak mówi, bał się, że… wina spadnie na niego. Przed trzema laty, w tym  samym domu również znaleziono ciało mężczyzny. Nikt wtedy nie oskarżył Mirosława S.

Czytaj więcej...

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…