Przed sądem stanie 33-letnia kobieta. Została oskarżona o kradzież i rozbój, których dokonała w miejscowości koło Nowej Soli. To recydywistka karana już za włamania i rozboje. 

Oskarżona 3 grudnia ub.r. dokonała rozboju. Weszła do domu swojej ofiary otwartymi drzwiami. Tam rzuciła się na ofiarę, pobiła i ukradła 70 zł. W dniu 13 grudnia ub.r. 33-latka z innego mieszkania po włamaniu ukradła wiertarkę o wartości 500 zł.

Kobieta została zatrzymana przez policję. Była już karana i siedziała w więzieniu za cztery kradzieże z włamaniem. Teraz znowu stanie przed sądem. Nowosolska prokuratura rejonowa oskarżyła już 33-latekę. Ustalono, że miała ograniczoną w stopniu znacznym zdolność pokierowania swoim postępowaniem.

Oskarżonej za kradzieże z włamaniem oraz rozbój grozi kara do nawet 15 lat więzienia. 33-letnia recydywistka jest w areszcie.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…