Nawet 5 lat więzienia grozi 38-latkowi, który uciekając świebodzińskiej policji rozbił się o drzewo. Mężczyzna był pijany. Miał ponad 1,2 promila alkoholu.

 Do zdarzenia doszło w sobotę, 3 lutego, wieczorem. Policjanci świebodzińskiej drogówki prowadzili kontrolę na trasie Niekarzyn-Pałck. Tuż po godz.19.00 do kontroli nie zatrzymał się kierujący fordem. - Ominął policjanta, który dał mu sygnał do zatrzymania się, i gwałtownie przyspieszył – mówi st. asp. Łukasz Szymański ze świebodzińskiej policji. Policjanci ruszyli w pościg za uciekinierem.

Już po kilkuset metrach kierujący fordem zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Policjanci wyciągnęli kierowcę z rozbitego pojazdu. Udzielili pomocy 38-latkowi. Z uwagi na obrażenia mężczyzna w asyście policji trafił do szpitala. 38-latek był pijany. Miał ponad 1,2 promila alkoholu.

Wkrótce stanie przed sądem. Odpowie za jazdę po pijanemu i ucieczkę przed policją. Grozi mu za to kara do nawet 5 lat więzienia.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…