Pijany kierujący audi wpadł podczas działań „Trzeźwy kierowca”, które odbyły się  w poniedziałek, 1 stycznia, wieczorem. 39-latkowi grozi teraz kara nawet dwóch lat więzienia. 

Policjanci z zielonogórskiej drogówki kontrolowali trzeźwość kierowców na ul. Łużyckiej. Akcja zaczęła się o godz.17.00 i tradycyjnie trwała godzinę. Niestety, jeden z kierujący dalej nie pojechał. – Kierowca audi po zbadaniu alkomatem miał ponad promil alkoholu – informuje poscigi.pl mł. insp. Jarosław Tchorowski, zastępca komendanta zielonogórskiej policji. 39-latek jechał audi.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Wkrótce stanie przed sądem odpowiadając za przestępstwo. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia. Prawo jazdy może stracić nawet na 15 lat. Zapłaci również grzywnę nie niższą niż 5 tys. zł.

- Akcje "Trzeźwy kierowca" będą kontynuowane i jak widać cały czas są one potrzebne - mówi mł. insp. Tchorowski.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…