Do zdarzenia doszło w środę, 20 grudnia, na ul. Londyńskiej w Gorzowie. Pijany kierowca peugeota uderzył w osobówkę i uciekał z miejsca zdarzenia. Zatrzymała go policja.

Wszystko wydarzyło się około godz. 13.00. Kierowca peugeota najpierw długo stał na ul. Londyńskiej. Inne auto go omijały. W pewnym momencie peugeot ruszył uderzając w bok osobówki. Kierowca peugeota nie zatrzymał się jednak tylko zaczął uciekać. Poszkodowany kierowca pojechał za nim, po drodze alarmując policję.

Na miejsce wyjechał radiowóz patrolówki. Policjanci zatrzymali peugeota w rejonie ronda. Kierowca peugeota był kompletnie pijany. – Badanie alkomatem 62-latka wykazało ponad dwa promile alkoholu – mówi sierż. szt. Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Kierowca został przewieziony na komendę. Stracił już prawo jazdy. Teraz grożą mu dwa lata więzienia, utrata prawa jazdy na czas nawet 15 lat i grzywna nie niższa niż 5 tys. zł.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…