Przez cały czwartek, 14 grudnia, do rana w piątek 15 grudnia, zielonogórska drogówka będzie prowadzić akcję pod nazwą „Alkohol i narkotyki”. Rano kontrola trzeźwości była prowadzona na ul. Truskawkowej.

Policjanci z alkomatami pojawili się na ul. Truskawkowej o godz. 7.00. Ruszyła godzinna kontrola trzeźwości. – Wszyscy kontrolowani kierowcy byli trzeźwi – mówi st. asp. Mariusz Chudy z zielonogórskiej drogówki.

Akcją na ul. Truskawkowej rozpoczęto całodniowe działania „Alkohol i narkotyki”. – Będziemy kontrolować nie tylko trzeźwość kierujących, ale również to czy nie prowadzą pod wpływem narkotyków – wyjaśnia podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Akcja zakończy się w piątek, 15 grudnia, nad ranem. Takie działania przynoszą spodziewane efekty, - Dzięki akcji „Trzeźwy kierowca” znacząco spadła liczba pijanych kierujących – podkreśla podinsp. Stanisławska.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…