Portret pamięciowy dotyczy sprawy oszustwa metodą „na wnuczka”, nad którą pracują zielonogórscy policjanci. Jeżeli rozpoznajesz tego mężczyznę zgłoś się na policję.

To portret pamięciowy mężczyzny, który w środę ,9 sierpnia, w imieniu członka rodziny, odebrał pieniądze od jednego z mieszkańców Zielonej Góry. - Prosimy o kontakt osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Rysopis oszusta:  wiek ok. 60 lat, wzrost ok. 160 - 170 cm, sylwetka normalna, włosy siwe, na twarzy zarost – siwe wąsy i broda. Mężczyzna ma najprawdopodobniej krzywy nos, może być po złamaniu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają tego mężczyznę, policja prosi o kontakt osobisty z komendą przy ul. Partyzantów 40 lub telefoniczny 68 476 21 50 lub 997.

 

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…