Dzięki szybkiej reakcji gorzowskich policjantów, 31-letni mężczyzna ugodzony nożem przez partnerkę żyje. Cały czas jest w ciężkim stanie w szpitalu. Był operowany. 33-latka została zatrzymana.  

Gdy mundurowi pojawili się na miejscu zdarzenia mężczyzna nie oddychał i nie miał tętna. Skuteczna akcja reanimacyjna pozwoliła przywrócić 31-latkowi funkcje życiowe. Policjanci zatrzymali także 33-letnią kobietę, podejrzaną o atak z użyciem noża.

Wszystko wydarzyło się  niedzielny poranek 29 października. Gorzowscy policjanci dostali wezwanie do mieszkania w bloku przy ul. Dekerta. Mężczyzna miał zostać ugodzony nożem. Mundurowi błyskawicznie pojawili się na miejscu zdarzenia. - W jednym z bloków sierż. szt. Dariusz Kałkus i sierż. Patryk Simiński zastali leżącego, zakrwawionego mężczyznę z obrażeniami klatki piersiowej – mówi st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji.

Mężczyzna nie oddychał i nie miał tętna. Policjanci nie tracąc czasu rozpoczęli reanimację ciężko rannego 31-latka. Udało im się przywrócić mu czynności życiowe. W tym samym czasie na miejscu pojawił się zespół karetki pogotowia ratunkowego. Ratownicy medyczni przejęli poszkodowanego 31-latka od policjantów i przewieźli do szpitala. Mężczyzna przeszedł poważną operację. Żyje, jest w ciężkim stanie.

Mundurowi zatrzymali 33-letnią kobietę podejrzaną o ugodzenie nożem swojego 31-letniego partnera. Podejrzana została zatrzymana.

Szukaj

Zaginieni

Zaginął Ireneusz Szymkowiak

 

Świebodzińscy policjanci szukają zaginionego mężczyzny poruszającego się o kuli.  Zaginął 5 marca. Miał iść na pocztę.  

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…