Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 25-latek ze Wschowy, który w domu zajmował się uprawą konopi. Rośliny rosły w specjalnej szafie, w której mężczyzna stworzył im idealne warunki. Znaleziono też ok. 100 gramów marihuany przygotowanej do sprzedaży.

W poniedziałek, 12 lutego, wschowscy kryminalni specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej zatrzymali 25-latka. Mężczyzna w domowym zaciszu zajmował się uprawą konopi. - W jednym z pokoi policjanci znaleźli profesjonalnie przygotowaną szafę, w której w idealnie stworzonych warunkach dorastały krzaki konopi – mówi podkom. Maja Piwowarska, rzeczniczka wschowskiej policji.

25-latek swoim przestępczym procederem zajmował się od pewnego czasu. W mieszkaniu 25-latka policjanci znaleźli około 100 gramów marihuany, która pochodziła z wcześniejszej uprawy. Była przygotowana do sprzedaży.

Policjanci zabezpieczyli przedmioty, które służyły zarówno do prawidłowego wzrostu roślin, jak również do obróbki, ważenia i dystrybucji. Zgromadzony materiał i zabezpieczone narkotyki pozwoliły na przedstawienie młodemu mieszkańcowi Wschowy trzech zarzutów. Odpowie za uprawę konopi, posiadanie narkotyków i ich sprzedaż.

We wtorek,13 lutego, sąd przychylił się do wniosku prokuratury i aresztował mieszkańca Wschowy na trzy miesiące.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…