Policjanci z komisariatu w Iłowej ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli paliwa z dwóch stacji benzynowych. Ukradli olej napędowy wart 600 zł.

 W dniu 8 lutego między godzinami 12.00 -13.30 w Iłowej dwóch mężczyzn podjechało audi na stację benzynową. Tam ukradli 51 litrów oleju napędowego wartego 273 zł. Odjechali, przelali paliwo do beczek i pojechali na stację paliw w miejscowości Czerna. Tam ukradli 56 litrów paliwa o wartości ponad 300 zł. Łącznie ukradli paliwo o łącznej wartości prawie 600zł.

Policjanci z komisariatu w Iłowej zaczęli szukać złodziei. Tego samego dnia zatrzymali 23-letniego mieszkaniec Żarskiej Wsi i 31-letniego mieszkaniec Gronowa. Mężczyźni trafili do policyjnej celi.

Skradzione paliwo odzyskano. Sprawcy usłyszeli zarzut kradzieży.  Obaj przyznali się do kradzieży paliwa. Żarska prokuratura rejonowa  zastosowała wobec mężczyzn dozór policji. Za kradzież grozi im kara do 5 lat więzienia.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…