Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, 11 lutego, w Czerwieńsku koło Zielonej Góry. Ze schodów spadł mężczyzna. Zginął na miejscu. Policja przeprowadziła oględziny.

Do tragedii doszło w jednym z domów w Czerwieńsku. Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. Przyleciał również śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Jak ustalił portal poscigi.pl, ze schodów spadł mężczyzna. Takie zgłoszenie odebrało pogotowie ratunkowe. – Niestety, mężczyzna zmarł – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na miejscu swoje czynności wykonała grupa policyjnych techników. Przyjechał prokurator. – Ustalamy wszelkie okoliczności związane ze zdarzeniem – mówi podinsp. Stanisławska. Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego upadku ze schodów.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…