Gorzowscy policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie i uprawę narkotyków. Zlikwidowano plantację i zabezpieczono ponad kilogram marihuany.

Działania operacyjne gorzowskich policjantów pozwoliły ustalić adres, pod którym znajdowała się plantacja marihuany. Mieściła się ona w jednym z gorzowskich mieszkań. W środku policjanci znaleźli ponad 30 krzewów konopi indyjskich. Zatrzymany został 37-latek, który na co dzień przebywał pod tym adresem.

- Jeszcze tego samego dnia policjanci dotarli do kolejnej osoby, która miała zamieszkiwać wspólnie z 37-letnim mężczyzną – mówi st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji. To 67-latek, który został zatrzymany przy jednym z gorzowskich marketów. Miał przy sobie słoik z marihuaną.

Zatrzymanie obu mężczyzn i przeprowadzenie z nimi dalszych czynności procesowych pozwoliło ustalić adres, pod którym znajdowała się jeszcze jedna plantacja narkotyków. W domu, w powiecie strzelecko-drezdeneckim, policjanci znaleźli ponad 1 kilogram marihuany oraz sprzęt mogący służyć do jej uprawy.

Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty i staną przed sądem.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…