Nocą z soboty na niedzielę 11 lutego policjanci ścigali kierującego hondą, który nie zatrzymał się do kontroli. Podczas ucieczki uderzył w fiata. Kierowcy udało się uciec przed patrolem. Jego zatrzymanie jest kwestią czasu. Kierowcy grozi teraz kara do nawet 5 lat więzienia. 

Wszystko zaczęło się na ul. Wojska Polskiego kilka minut przed północą. Jak ustalił portal poscigi.pl, Patrol prewencji chciał zatrzymać do kontroli osobową hondę. Policjanci dali kierowcy sygnały do zatrzymania się. Ten jednak przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg.

Kierowca hondy uciekał ulicami miasta. Robił wszystko aby zgubić radiowóz. – Na ul. Westerplatte honda uderzyła w krawężnik z taką siłą, że w aucie wypadły szyby – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Kierujący hondą dalej uciekał.

Ruszył ul. Wojska Polskiego, potem pojechał w kierunku ul. Francuskiej. Tam kierujący hondą zderzył się z fiatem seicento. Pojechał dalej w kierunku ul. Łużyckiej i skręcił do Wilkanowa. Niestety, kierowcy hondy udało się uciec. Nie oznacza to, że uniknie on odpowiedzialności.

- Mamy ustalone dane właściciela samochodu. Zatrzymanie kierowcy jest kwestią czasu – mówi podinsp. Stanisławska. Kierowcy hondy za ucieczkę przed policją grozi kara do nawet 5 lat więzienia i utrata prawa jazdy.

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Zaginął Ryszard Staryńszczak z Zielonej Góry

 

Zielonogórska policja poszukuje zaginionego Ryszarda Staryńszczaka. To mieszkaniec noclegowni przy ul. Bema. Zaginął w listopadzie ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…