Gigantyczne korki czekają na kierowców w poniedziałek, 8 stycznia, jadących S3 w kierunku Wrocławia. Zaczynają się za Gołaszynem koło Nowej Soli.

Powodem korka na trasie jest awaria ciężarówki. – Niestety, zepsuty pojazd blokuje przejazd drogą – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Na drodze S3 utworzyły się już gigantyczne korki. Na miejsce jedzie patrol nowosolskiej policji. – Policjanci zaczną kierować ruchem i udrażniać korek – mówi st. sierż. Sęczkowska.

Ciężarówka najprawdopodobniej będzie ściągana przez pomoc drogową.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Szukaj

Mercede_mala

Zaginieni

Po świętach zaginęła Zdzisława Płoszyniec

 

Żarska policja prowadzi poszukiwania zaginionej Zdzisławy Płoszyniec, która po raz ostatni kontaktowała się z rodziną w dniu 27 grudnia ub.r.

Więcej…

Listy gończe

Zbiegły więzień Adrian P. zatrzymany

 

W poniedziałek, 27 listopada, w Legnicy policjanci zatrzymali poszukiwanego od tygodnia zbiegłego więźnia 27-letniego Adriana P.

Więcej…